W Wielkim Poście od poniedziałku do piątku o godzinie 6.00 w dolnym kościele jutrznia – prowadzi Neokatechumenat.

Rekolekcje dla Szkoły nr 195 im., Króla Maciusia 11, 12 i 13 marca prowadzi ks. Stanisław Sieluk.

11 marca godzina 18.00  Msza Święta pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego i uroczyste wprowadzenie relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów do naszej Parafii. Po Mszy Świętej obrzęd przekazania modlitwy „Ojcze Nasz” wspólnocie neokatechumenalnej.

Rekolekcje dla Parafii: 17, 18 i 19 marca. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Prałat Wacław Madej.

Droga Krzyżowa ulicami Marysina 22 marca godzina 18.00 Msza Święta i po Niej wyruszymy rozważać Mękę Naszego Pana Jezusa Chrystusa.