Ósmy Marca

Druga Niedziela Wielkiego Postu

O godzinie 13.00 Msza Święta z nauką pasyjną, po Mszy Świętej Gorzkie Żale z procesją eucharystyczną. 

O godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Po wieczornej Mszy Świętej w dolnym Kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa młodsza. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. 

W Wielkim Poście od poniedziałku do piątku o godzinie 6.00 w dolnym kościele jutrznia – prowadzi Neokatechumenat.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

Katechezy dla narzeczony rozpoczną się w naszej parafii 10 marca we wtorek o godzinie 19.30. Odbywały się one będą we wtorki i czwartki w Świetlicy Caritas. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej lub drogą telefoniczną  lub e-mail.  

Diakon Przemek organizuje wyjazd autokarowy na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska. Wyjazd 28 marca w sobotę o godzinie 13.00 spod kościoła. Koszt wyjazdu 45 zł. Zapisy u diakona Przemka w zakrystii.

29 kwietnia będziemy obchodzić Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego. Z tej racji Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Dachau, obozu koncentracyjnego w którym więzionych było i torturowanych bez mała 2000 polskich księży diecezjalnych i zakonnych. Wyjazd z Parafii 27 kwietnia a powrót 1 maja. W programie pielgrzymki nawiedzenie Drezna, następnie obozu koncentracyjnego Mathausen – Guzen,  Monahium, Dachau, Norymberga, Wrocław, Kalisz, sanktuarium Św. Józefa. Koszt pielgrzymki 2400 zł. Zapisy u ks. Jana w zakrystii lub w biurze turystycznym Apostolos. 

W terminie od 27 czerwca do 5 lipca parafia organizuje dla ministrantów i młodzieży wakacyjny wyjazd do Zakopanego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Patrykiem. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!