Dziewiętnasty Lipca

Szesnasta Niedziela  Zwykła

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.  

W miesiącu Lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma Mszy Świętej o godzinie 11.30., oraz w piątki Koronki do Miłosierdzia Bożego i Mszy Świętej o Miłosierdziu Bożym. Ponadto w czasie wakacji Msze Święte w dni powszednie są o godzinie 7.00 i 18.30. 

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Boskiej Królowej Korony Polski. 

W najbliższą niedzielę, po każdej Mszy Świętej poświęcenie kierowców, rowerzystów, motocyklistów i ich pojazdów. Będziemy modlić się o bezpieczeństwo na naszych drogach. Ofiary składane z racji poświęcenie są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. Za  jeden przejechany kilometr składamy jeden grosz. Będzie to nasza pomoc w ewangelizacji. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury! Zachęcamy również do elektronicznej prenumeraty Tygodnika Idziemy.