Dziewiąty Sierpnia

Dziewiętnasta Niedziela Zwykła

Przygotowujemy się duchowo do Uroczystości Wniebowzięcia N. Maryi Panny i setnej rocznicy Zwycięskiej Bitwy Warszawskiej, zwanej Cudem nad Wisłą. Z tej racji codziennie po wieczornej Mszy Świętej odprawiamy Nowennę. We środę Nowenna Będzie miała nieco dłuższy przebieg. Zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek brali udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, lub jakiejkolwiek pielgrzymce. Po zakończeniu adoracji o godzinie 20.00 będziemy modlić się modlitwą uwielbienia śpiewając pielgrzymkowe pieśni. Więcej informacji podamy we środę. 

Dziś przed kościołem woluntariusze zbierają ofiary na leczenie ciężko chorej Antosi. Więcej informacji jest na ulotkach umieszczonych w kruchcie kościoła i plakatach w gablotach przed kościołem. Bardzo dziękujemy za każdy dobry gest a szczególnie za modlitwę.

W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia N. Maryi Panny i setna rocznica Cudu nad Wisłą, Zwycięskiej Bitwy Warszawskiej. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę. Z racji pandemii w tym roku poświęcenie zbóż ziół i kwiatów bez pokropienia wodą święconą. 

Zachęcamy do udziału w uroczystościach setnej rocznicy Cudu nad Wisłą.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!