Ósmy Listopada

Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła

Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlimy się o ustanie prześladować i wytrwanie w wierze dla cierpiących z powodu Ewangelii. Do puszek przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na pomoc dla prześladowanych chrześcijan.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki.

We środę przypada 102 rocznica odzyskania niepodległości. Ma Mszy Świętej o godzinie 18.30 będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny. We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. 

Od najbliższej niedzieli będzie księga intencji mszalnych na przyszły rok.

W najbliższą niedzielę spotkanie grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania: o godzinie 17.00 w dolnym kościele dziewczęta o godzinie 17.30 chłopcy. W niedzielę 22 listopada będzie spotkanie grupy młodszej: o godzinie 17.00 w dolnym kościele dziewczęta o godzinie 17.30 chłopcy.

18 listopada będziemy obchodzić 2 rocznicę Konsekracji Naszej Świątyni. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Uroczysta Suma  będzie  o godzinie 18.30 przewodniczył Jej będzie i kazanie wygłosi ks. Prałat Henryk Zieliński, redaktor naczelny Tygodnika Idziemy. 

Rekolekcje Adwentowe w tym roku wyjątkowo rozpoczną się 20 grudnia w IV Niedzielę Adwentu i trwać będą do wtorku 22 grudnia. Ze względu na Pandemię kolęda rozpocznie się po Nowym Roku 2021. O szczegółach powiemy później. 

Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej parafii. Numer rachunku bankowego jest podany na stronie internetowej parafii. 

W najbliższą niedzielę taca na Seminarium Duchowne.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!