Do puszek przy wyjściu z Kościoła zbieramy ofiary dla chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.

We wtorek po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Sióstr Felicjanek.

W środę Popielec. Msze Święte przed południem o godzinie 7.00; 8.00 i 9.00 po południu o godzinie 17.00 i 18.30. Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski o godzinie 18.00. Obrzęd posypania popiołem podczas każdej Mszy Świętej. Przepisy postne: wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia we wszystkie piątki i Środę Popielcową, oraz zaleca się ją w Wigilię Narodzenia Pańskiego. Post ścisły, czyli ilościowy, obowiązuje w Środę Popielcową i w Wielki Piątek wszystkich między 18., a 60., rokiem życia. Uzasadniona niemożliwość zachowania wstrzemięźliwości w piątek domaga się od chrześcijanina podjęcia innych form pokuty.

W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej. Jest to czas pokuty i nawrócenia. Zachęcamy również do udziału w nabożeństwach Stacyjnych w Kościołach Warszawy.

W Wielkim Poście od poniedziałku do piątku w Dolnym Kościele Jutrznia – prowadzi Neokatechumenat.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Droga Krzyżowa z udziałem dzieci o godzinie 17.00. O godzinie 18.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych.

W niedzielę 21 lutego po Mszy Świętej o godzinie 13.00 Gorzkie Żale z procesją eucharystyczną. O godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Sióstr Felicjanek.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!