Siódmy Marca Trzecia Niedziela Wielkiego Postu

Dziś o godzinie 13.00 Msza Święta z nauką pasyjną a po niej Gorzkie Żale i procesja eucharystyczna. Z racji pierwszej Niedzieli Miesiąca po Gorzkich Żalach odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. O godzinie 16.00 Msza Św., dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców za Szkoły Sióstr Felicjanek. 

W Wielkim Poście od poniedziałku do piątku w Dolnym Kościele Jutrznia – prowadzi Neokatechumenat.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.

We wtorek 9 marca po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Króla Maciusia.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski. Po wieczornej Mszy Świętej przygotowanie śpiewów na Triduum Paschalne. Serdecznie zapraszamy mężczyzn. Od środy rozpoczynamy Nowennę do Św. Józefa. Po wieczornej Mszy Świętej wystawienie N. Sakramentu, adoracja, Litania i modlitwa do św., Józefa.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Droga Krzyżowa z udziałem dzieci o godzinie 17.00. O godzinie 18.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych. 

W najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Króla Maciusia. O godzinie 18.00 w dolnym kościele spotkanie dla męskich róż różańcowych. 

Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się w czwartą Niedzielę Wielkiego Postu. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Wojciech Prawda. 

Do puszki pod chórem zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!