Jedenasty Kwietnia

Niedziela Miłosierdzia

Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego można uzyskać dziś odpust zupełny. O godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Caritas naszej diecezji.

Zelatorów Kół Żywego różańca prosimy, aby odebrali w zakrystii intencje modlitwy różańcowej na ten miesiąc.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.

W okresie wielkanocnym przypominamy o obowiązku spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

We wtorek na Mszy Świętej o godzinie 18.30 Biskup Romuald Kamiński udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne w wieczornej Mszy Świętej będzie uczestniczyć jedynie młodzież przystępująca do sakramentu bierzmowania i świadkowie.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

Prosimy o przekazanie 1% podatku na Caritas naszej parafii. W zakrystii można zostawić PIT za 2020 rok i w następną niedzielę go odebrać wypełnionym. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na Caritas naszej Parafii.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!