Trzeci Października

Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Sumie wystawienie N. Sakramentu, ,adoracja Litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. O godzinie 17.45 różaniec dla młodzieży i dorosłych. Po wieczornej Mszy Świętej w dolnym kościele spotkanie męskich róż różańcowych. Taca na Dom Świętej Siostry Faustyny w Ostrówku.

Nabożeństwa różańcowe w naszej Parafii z udziałem dzieci są w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17.00. Dla młodzieży i dorosłych codziennie o godzinie 17.45.

W poniedziałek w Liturgii wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest spowiedź święta.

We wtorek w Liturgii wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. 

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski. Po wieczornej Mszy Świętej próba chóru i zbiórka ministrantów.

We czwartek w Liturgii wspomnienie M. Boskiej Różańcowej. 

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. 

Najbliższa niedziela będzie przeżywana, jako Niedziela Papieska. Przed kościołem woluntariusze będą zbierać ofiary na stypendia dla zdolnej a niezamożnej młodzieży. Na wieczorną Mszę Świętą zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania i ich rodziców.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!