Dwudziesty Trzeci Kwietnia 2023
Trzecia Niedziela Wielkanocna

Przed kościołem harcerki zapraszają na kiermasz.

Droga Neokatechumenalna zaprasza do głoszenia Ewangelii na Placach. W naszej Parafii będą głosić Ewangelię przez najbliższe trzy niedziele 23 i 30 kwietnia oraz 7 maja na terenie OSiR Syrenka u. St. Doktora 1 w godzinach od 16.00 do 18.00.

O godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

W poniedziałek w Liturgii będziemy obchodzić Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We wtorek w Liturgii będziemy obchodzić święto św. Marka Ewangelisty. Jest to dzień imienin naszego księdza Marka. Na Mszy Świętej o godzinie 18.30 będziemy modlić się w intencji dostojnego Solenizanta.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. W każdy piątek okresu Wielkanocy, o godzinie 19.15 w kaplicy M. Boskiej Królowej Korony Polski wspólnota oazowa zaprasza na nieszpory z katechezą o życiu Chrztem na co dzień.

W sobotę w Liturgii będziemy obchodzić Święto Świętej Katarzyny ze Sieny, Dziewicy i Doktora Kościoła, patronki Europy. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na kolonijny wyjazd scholii w terminie od 26 czerwca do 7 lipca od Piwnicznej Zdroju. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Anetą.

W gablocie pod chórem są wywieszone zapowiedzi przedślubne. Narzeczonych ogarniamy modlitwą. Kto wiedziałby o przeszkodach kanoniczny do zawarcia przez nich małżeństwa jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafii.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer Tygodnika Idziemy jest poświęcony Odwadze w przeżywaniu wiary. Zachęcamy do lektury!.