Dziewiąty Czerwca

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dziś przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. Za udział w śpiewie O Stworzycielu Duchu Przyjdź, można uzyskać odpust zupełny. Po Mszy Świętej o godzinie 10.00 na placu przed kościołem rozpocznie się parafialny piknik. Caritas, Schola dziecięca, Ministranci, Oaza, Domowy Kościół, Chór parafialny oraz Bractwa Parafialne pod przewodnictwem ks. Patryka, przygotowali różne atrakcje. Zapraszamy do udziału.

Nabożeństwo czerwcowe dziś po wieczornej Mszy Świętej.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej razem z nabożeństwem czerwcowym.

W czwartek w Liturgii święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Litania do Serca Pana Jezusa razem z nabożeństwem fatimskim po wieczornej Mszy Świętej. Jak będzie dobra pogoda pójdziemy z procesją przed kościół.

Schola dziecięca, zajęła pierwsze miejsce na festiwalu ewangelizacyjnym. Gratulujemy sukcesu!

W sobotę o godzinie 8.45 wyjazd ministrantów z ks. Patrykiem do Drochiczyna.

W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszej Trójcy.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy ks. Henryka Zielińskiego ciekawy wstępniak zatytułowany: „Dostaliśmy odroczenie”. Zachęcamy do lektury!