Dziesiąty Listopada

Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła

Codzienna adoracja dziś od godziny 17.00. O godzinie 17.45 czuwanie modlitewne poprowadzi nasz parafialny chór.

Do puszek pod chórem zbieramy ofiary z racji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

W poniedziałek Dzień Niepodległości. Porządek Mszy Św., jak w dzień powszedni. Wieczorną Mszą Św., zakończymy codzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

W poniedziałek przypada dzień imienin P. Marcina naszego organisty. Na Mszy Świętej o godzinie 7.00 będziemy modlić się w Jego intencji.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

We środę po wieczornej Mszy Świętej zebranie dla rodziców dzieci klas II ze Szkoły Króla Maciusia.

W Piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W najbliższą niedzielę 17 listopada rozpoczniemy rekolekcje prowadzające nas w czas Adwentu i Uroczystości rocznicy Konsekracji Kościoła. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. dr Przemysław Góra z Archidiecezji Łódzkiej.

Porządek Rekolekcji: w niedzielę 17 listopada nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach Świętych. W poniedziałek i wtorek nauki rekolekcyjne na Mszach Św., o godzinie 9.00 i 18.30.

Spowiedź Św., w niedzielę podczas Mszy Świętych. W poniedziałek i wtorek przed południem od godziny 8.30 i wieczorem od godziny 18.00. prosimy tak zaplanować zajęcia, żeby odprawić rekolekcje.

W niedzielę 17 listopada z racji przypadającej pierwszej rocznicy konsekracji naszej świątyni po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się wieczór muzyczny. Na organach grać będzie Pan Marcin Gawęda organista z Jasnej Góry a towarzyszyć mu będą: Pan Hubert Krzyżowski absolwent Szkoły Muzycznej w Żywcu i laureat wielu konkursów skrzypcowych, oraz Pani Zofia Orzechowska solistka warszawskiego chóru „Ad Gloriam Dei”. Całość poprowadzi Pan Marcin Mazurek nasz organista. Serdecznie zapraszamy.

W najbliższą niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne.