Piętnasty Grudnia

Trzecia Niedziela Adwentu

Pod chórem Panie z Bractw Parafialnych sprzedają opłatki i świece Caritas.

Sistra Wirginetta i Siostra Inez wraz ze scholą dziecięcą przygotowały stroiki i sianko na wigilijny stół chcę uzbierać fundusze na zimowisko.

O godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Podczas Mszy Świętej będzie obrzęd poświęcenia medalików.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania po wieczornej Mszy Świętej w górnym kościele.

W Adwencie Roraty od poniedziałku do piątku o godzinie 6.45. w sobotę Roraty są o godzinie 7.00. Po Roratach dla dzieci jest przygotowane śniadanie. W Adwencie od poniedziałku do piątku o godzinie 6.00 w dolnym kościele jutrznia, prowadzi Neokatechumenat.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

Porządek kolędy od 16 do 21 grudnia

Poniedziałek 16 grudnia ul. Kościuszkowców domki i ul. Reszelska.

Wtorek 17 grudnia ul. Czarnoleska i Azaliowa

Środa 18 grudnia ul. Begonii

Czwartek 19 grudnia ul. Korkowa domki, ul. Magnolii, ul. Sezam i ul. Działowa.

Piątek 20 grudnia ul. Bychowska

Sobota 21 grudnia ul. Potockich 114 i 116.

Kolędę rozpoczynamy od godziny 17.00 w sobotę od godziny 15.00. Prosimy o powiadomienie sąsiadów o terminie kolędy jak również o odprowadzenie księży do sąsiadów. Ofiary składane podczas kolędy są przeznaczone na renowację wejściowych schodów do naszej świątyni. Plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej parafii. Wizyty duszpasterskie będziemy kontynuować po Nowym Roku od 2 stycznia.

W Poniedziałek 23 grudnia spowiedź święta od godziny 18.00.

W Niedzielę Narodzenia Pańskiego pierwsza Msza Święta będzie o godzinie 8.30.

29 stycznia w Pierwszą Niedzielę Po Narodzeniu Pańskim po Mszy Świętej o godzinie 13.00 spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup parafialnych. Zarówno młodych jak i starszych. Panie z Bractw Parafialnych prosimy o upieczenie ciast a wszystko inne będzie przygotowane. Serdecznie zapraszamy.