Dwudziesty Drugi Grudnia

Czwarta Niedziela Adwentu

Pod chórem Panie z Bractw Parafialnych sprzedają opłatki i świece Caritas.

Sistra Wirginetta i Siostra Inez wraz ze scholą dziecięcą przygotowały stroiki i sianko na wigilijny stół chcę uzbierać fundusze na zimowisko.

W poniedziałek spowiedź od godziny 18.00. Po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

Ostatnie Roraty w poniedziałek i wtorek są o godzinie 7.00.

We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia. Msze Święte przed południem o godzinie 7.00 i 8.00. Nie będzie wieczornej Mszy Świętej o godzinie 18.30, gdyż jest to czas spożywania Wigilijnej Wieczerzy. Wieczerza Wigilijna ma charakter postny, z tego też powodu zachęcamy do zachowania w tym dniu postu. O godzinie 24 Pasterka. Ofiary składane podczas Pasterki są przeznaczone na Fundusz Obrony Życia. Przed Pasterką o godzinie 23.30 wspólne kolędowanie.

W Uroczystość Narodzenia Pana Jezusa pierwsza Msza Święta o godzinie 8.30. Pozostałe Msze Święte według porządku niedzielnego. O godzinie 18.00 Nowenna do Matki Boskiej Królowej Korony Polski przy Żłóbku.

Drugi Dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego Święto Św. Szczepana pierwszego Męczennika. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę. Taca na budowę nowych świątyń w diecezji.

W piątek 27 grudnia o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W niedzielę 29 grudnia po Mszy Świętej o godzinie 13.00 w dolnym kościele spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup parafialnych.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!

Są wyłożone śpiewniki z tekstami kolęd prosimy je zabrać, żeby w domu wspólnie kolędować.