Dwudziesty Trzeci Lutego

Siódma Niedziela Zwykła

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę Popielec. Rozpoczyna się czas Wielkiego Postu. Msze Święte przed południem o godzinie 7.00; 8.00 i 9.00., po południu o godzinie 17.00 z udziałem dzieci i 18.30. Obrzęd posypania głów popiołem podczas każdej Mszy Świętej. W Popielec obowiązuje post ścisły. Osoby między 18 a 60 rokiem życia spożywają do syta jeden posiłek dziennie. We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski. 

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. O godzinie 17.00 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci o godzinie 18.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych.

W najbliższą niedzielę po wieczornej Mszy Świętej w dolnym kościele ostatnie spotkanie formacyjne ( grupa starsza) dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

W Wielkim Poście Gorzkie Żale po Mszy Świętej o godzinie 13.00.

Diakon Przemek organizuje wyjazd autokarowy na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska. Wyjazd 28 marca w sobotę o godzinie 13.00 spod kościoła. Koszt wyjazdu 45 zł. Zapisy u diakona Przemka w zakrystii.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy wiele ciekawych artykułów o leczeniu depresji, jak również piękne wspomnienia o śp. Księdzu Prałacie Józefie Skarpetowskim Proboszczu z Parafii św. Brata Alberta w Zielonej. Jest również do nabycia sobotnio – niedzielne wydanie Naszego Dziennika. Zachęcamy do lektury!