Dwunasty  Kwietnia

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Zmartwychwstanie jest radosnym triumfem życia nad śmiercią, niezależnie od trudności, jakie obecnie przeżywamy. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa Msza Święta Rezurekcyjna jest bez udziału wiernych i bez procesji, czyli jak w dniu Zmartwychwstania: w zamodleniu, ciszy i przepełniającej serce nadziei.

Drodzy Bracia i Siostry, zechciejcie przyjąć najlepsze życzenia, zdrowia, szczęścia, wszelkiej pociechy rodzącej się ze Zmartwychwstania. Niech Jego blask rozprasza wszelkie mroki niepokoju i lęku abyśmy zechcieli jak najpełniej żyć na sposób Zmartwychwstania. „Umarliśmy bowiem i nasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu. Gdy się ukaże Chrystus, nasze życie, wówczas i my razem z Nim ukażemy się w chwale” (por. Kol 3, 3-4). Szczęśliwych i pełnych miłości świąt Zmartwychwstania życzymy Wam Wszystkim! Duchowieństwo Parafii św. Feliksa.

W Niedzielę Zmartwychwstania porządek Mszy Świętych jak w niedzielę.

Prosimy, aby Komunię Świętą przyjmować na rękę. Zechciejmy w ten sposób zatroszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników Liturgii.

Poprzez kanał YouToube są transmitowane Msze Święta i nabożeństwa z naszej świątyni. W niedzielę transmitujemy Msze Święte o godzinie 10.00; 11.30 i 13.00, a w dni powszednie o godzinie 18.30. Codziennie o godzinie 15.00 – transmisja Koronki do Miłosierdzia Bożego z racji przeżywanej Nowenny, oraz o godzinie 20.30 – Różaniec.

Jutro drugi dzień w Oktawie Zmartwychwstania, porządek Mszy Świętych jak w niedzielę.

Przypominamy o ograniczeniach jakie wynikają ze stanu epidemii w naszym Kraju.

Zachęcamy do lektury i prenumeraty Tygodnika Idziemy w wersji elektronicznej.