Dwudziesty Ósmy Czerwca

Trzynasta Niedziela Zwykła

Rozpoczęły się wakacje wszystkim udającym się na wypoczynek życzymy dobrego czasu wypoczynku i nabierania sił fizycznych i duchowych oraz życzymy szczęśliwych powrotów z wakacji. Nabożeństwo czerwcowe o godzinie 18.00. Dziś wybory Prezydenta Rzeczypospolitej, zachęcamy do udziału w wyborach. 

W poniedziałek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne Stolicy Apostolskiej i utrzymanie Bazyliki Św. Piotra w Rzymie. Za posługiwanie się dewocjonaliami pobłogosławionymi przez Ojca Świętego lub Biskupa można uzyskać odpust zupełny.  W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

W miesiącu Lipcu i sierpniu w niedzielę nie będzie Mszy Świętej o godzinie 11.30., oraz w piątki Koronki do Miłosierdzia Bożego i Mszy Świętej o Miłosierdziu Bożym. Ponadto w czasie wakacji Msze Święte w dni powszednie będą o godzinie 7.00 i 18.30. 

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od godziny 17.00 adoracja, wieczorna Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta przed południem podczas Mszy Świętej a po południu od godziny 18.00. Wieczorna Msza Święta o Sercu Pana Jezusa. Po Mszy Świętej spotkanie bractw parafialnych i wymiana tajemnic różańca. W pierwszą sobotę o godzinie 7.00 Msza Święta o Niepokalanym Sercu Maryi. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!