Dwudziesty Pierwszy Czerwca

Dwunasta Niedziela Zwykła

Przed kościołem kiermasz ciast i świec ręcznie formowanych. Dochód z kiermaszu jest przeznaczony na półkolonie dla dzieci z naszej Parafii.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Nabożeństwa czerwcowe są w naszej Parafii o godzinie 18.00.

We środę w Liturgii będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Św., Jana Chrzciciela. Jest to dzień imienin ks. Jana. Na Mszy Świętej o godzinie 18.30 będziemy modlić się w intencji Dostojnego Solenizanta. Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski wyjątkowo o godzinie 7.30., a o godzinie 8.00 Msza Święta zbiorowa w intencjach zanoszonych podczas Nowenny.

W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Szkoła Sióstr Felicjanek ma Msze Święte według ustalonego porządku. Szkoła Króla Maciusia, ma Mszę Świętą we środę o godzinie 11.00.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W sobotę o godzinie 17.00 Msza Święta dla podopiecznych Hospicjum Domowego. 

W miesiącu Lipcu i sierpniu w niedzielę nie będzie Mszy Świętej o godzinie 11.30., i piątki Koronki do Miłosierdzia Bożego i Mszy Świętej o Miłosierdziu Bożym. W czasie wakacji dni powszednie Msze Święte  będą o godzinie 7.00 i 18.30. 

Bardzo dziękujemy za liczny i piękny udział w Oktawie Bożego Ciała.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury. Zachęcamy również do elektronicznej prenumeraty Tygodnika Idziemy.