Jedenasty Października

Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła

Przeżywamy XX Niedzielę Papieską do puszek przy wyjściu z Kościoła i woluntariusze przed kościołem zbierają ofiary na stypendia dla zdolnej a niezamożnej młodzieży.  O godzinie 17.45 Różaniec.

W poniedziałek o godzinie 19.00 w dolnym kościele Msza Święta i Akt Zawierzenia M. Bożej dla uczestników rekolekcji Zawierzenie 33. Po wieczornej Mszy Świętej w górnym Kościele do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.    

We wtorek Różaniec, Nabożeństwo Fatimski i procesja o godzinie 17.30.

We środę o godzinie 17.45 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem różańcowym.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!

Prośba Ks. Biskupa Ordynariusza

Modlitwa za życie

Czcigodni Duszpasterze,
Umiłowani Diecezjanie,

w wielu miejscach w Polsce podejmowane są modlitwy w intencji życia dzieci nienarodzonych. Jedną z takich inicjatyw jest Nowenna za życie za przyczyną św. Jana Pawła II. Proszę Was o włączenie się w to dzieło w dniach od 13 do 21 października, czyli w przeddzień liturgicznego wspomnienia Papieża Polaka, który przez całe swoje życie był orędownikiem świętości życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

W ramach modlitwy różańcowej, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, prośmy o pełną ochronę dla osób nienarodzonych i poszanowanie życia wszystkich obywateli w naszej Ojczyźnie.

Z pasterskim błogosławieństwem

+ Romuald Kamiński
Biskup Warszawsko-Praski