Dwudziesty Piąty Kwietnia

Czwarta Niedziela Wielkanocna

Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Modlimy się o nowe powołania do służby bożej. O godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci ze szkoły nr., 195 im., Króla Maciusia. Podczas Mszy Świętej dzieci odnowią przyrzeczenia chrztu świętego. Zarówno te zgromadzone w kościele jak i te, które będą uczestniczyć poprzez transmisję. Prosimy rodziców, żeby pomogli dzieciom w uczestnictwie we Mszy Świętej.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest spowiedź święta.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W Czwartek 29 kwietnia przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego z czasów drugiej Wojny Światowej.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. 

W sobotę 1 maja rozpoczynają się nabożeństwa majowe. W naszej Parafii nabożeństwo majowe o godzinie 18.00.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy: Test Krzyża – o nienawiści do księży i zdatności do kapłaństwa, pisze ks. Henryk Zieliński; Do szczepionki nie potrzeba aborcji – rozmowa z prof., Andrzejem Kochańskim; Radość kapłaństwa – rozmowa z księżmi Pawłem i Emilem Adlerami. Zachęcamy do lektury.