Jedenasty Lipca

Piętnasta Niedziela Zwykła

Dzisiaj przed kościołem jest kwesta dla Mikołaja Karelusa dwuletniego chłopca, który cierpi na SMA. Jest to choroba, która powoduje zanik mięśni. Najlepszą metodą leczenia tej choroby jest terapia genowa. Jej koszt to ponad 9 mln zł. Do uzbierania zostało ok. 1milion 400 tysięcy zł. Rodzice z całego serca proszą o modlitwę i pomoc na zakup leku dola Mikołaja. Przed kościołem woluntariusze ze Szkoły nr. 195 im., Króla Maciusia kwestują, aby pomóc w kupieniu leku.

Rozpoczął się remont kruchty górnego kościoła. Msze Święte i nabożeństwa są w dolnym kościele.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Św., do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę o godzinie 18.00 nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

Podczas wakacji w lipcu i sierpniu Msze Święte w dni powszednie są o godzinie 7.00 i 18.30. w niedzielę i święta Msze Święte są o godzinie 7.00; 8.30; 10.00; 13.00 i 18.30. 

W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna we wtorek, środę, i czwartek w godzinach od 9.00 do 10.00 i od 17.00 do 18.00. w piątek kancelaria od godziny 9.00 do 10.00. 

W sobotę 13 lipca po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo fatimskie i procesja.

W najbliższą niedzielę 18 lipca będziemy modlić się w intencji wszystkich kierowców, motocyklistów, rowerzystów i pieszych o roztropne i bezpieczne poruszanie się po drogach. Obrzęd poświęcenie pojazdów po każdej Mszy Świętej. Ofiary składane z racji poświęcenia są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!