Osiemnasty Lipca

Szesnasta Niedziela Zwykła

Dziś modlimy się w intencji wszystkich kierowców, motocyklistów, rowerzystów i pieszych o roztropne i bezpieczne poruszanie się po drogach. Obrzęd poświęcenie pojazdów po każdej Mszy Świętej. Ofiary składane z racji poświęcenia są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Św., do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę o godzinie 18.00 nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

Trwa remont kruchty górnego kościoła. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie i renowację naszej świątyni.

W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Pierwszy Światowy Dzień Dziadków Babć i osób starszych. Będziemy modlić się w ich intencji.

Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy: „Czego oczekujemy od kapłanów” sondaż przeprowadzony przez Barbarę Stefańską; Dekalog VII – nauczanie św. Jana Pawła II na temat przykazania „Nie kradnij”; Płeć na życzenie – do czego prowadzą eksperymenty zmiany płci – pisze Marcin Zatyka; oraz wiele innych ciekawych artykułów i felietonów. Zachęcamy do lektury!