Dwudziesty Piąty Lipca

Siedemnasta Niedziela Zwykła

Przeżywamy dziś pierwszy Międzynarodowy Dzień Babci, Dziadków i osób starszych. Pamiętamy o Nich w modlitwie i cieszymy się ich obecnością.

Jutro w Liturgii wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Jest to równocześnie dzień imienin S. Anny naszej zakrystianki. Na Mszy Świętej o godzinie 18.30 będziemy modlić się w jej intencji. Jak w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski. 

W najbliższą niedzielę 1 sierpnia przypada 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Będziemy modlić się w intencji wszystkich powstańców. O godzinie 17.00 godzina „W” Tego dnia do puszek będziemy zbierać ofiary na pomoc dla poszkodowanych podczas tegorocznych powodzi w Europie. Z racji pierwszej Niedzieli miesiąca po Sumie wystawienie N. Sakramentu, adoracja i litania do Serca Pana Jezusa. 

Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer Tygodnika jest dedykowany łasce starości. Zachęcamy do lektury!