Dwudziesty Czwarty Października

Trzydziesta Niedziela Zwykła

Przeżywamy Niedzielę Misyjną. Modlimy się w intencji wszystkich misjonarzy i misjonarek, wypraszając dla nich wszelkie potrzebne łaski. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Misje Święte.

O godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. O godzinie 17.45 różaniec.

W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki. Wypominki całoroczne czytamy w każdą niedzielę po Mszy Świętej o 8.30; wypominki jednorazowe czytamy 1 i 2 listopada podczas procesji żałobnej w kościele o godzinie 17.30. Msza Święta zbiorowa gregoriańska za naszych bliskich zmarłych jest odprawiana przez cały miesiąc listopad.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest spowiedź święta.

We środę Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem różańcowym o godzinie 17.45.

We czwartek po wieczornej Mszy Świętej Modlitwa Uwielbienia prowadzi ks. Marek razem z Odnową w Duchu Świętym i Scholą młodzieżową. 

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

Uwrażliwiamy i apelujemy od naszych Parafian, aby nie dawali się oszukiwać złodziejom stosującym metodę „na wnuczka” Nikt a policji i prokuratury nie chodzi po domach i nie prosi o pieniądze na kaucję.  Prosimy o roztropność.

Nasza parafia liczy 10 000 mieszkańców w niedzielę do kościoła parafialnego chodzi 1500 osób czyli 15 % mieszkańców naszej parafii. do Komunii Świętej przystępuje 880 osób. Czyli 58,67% uczęszczająch na Mszę Świętą.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!