Trzydziesty Stycznia

Czwarta Niedziela Zwykła

Dziś obchodzimy 69 Dzień Pomocy dla Trędowatych. Osoby dotknięte tą chorobą jak i wszystkich, którzy niosą im ulgę w cierpieniu otaczamy modlitwą i wspieramy ofiarą. Do puszki pod chórem można składać ofiary na pomoc dla trędowatych.

Rozpoczęły się ferie zimowe. Wszystkim wypoczywającym życzymy dobrego odpoczynku i zdrowia.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę w Liturgii Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Boskiej Gromnicznej. Obrzęd poświęcenia gromnic podczas każdej Mszy Świętej. Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone, jako Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na zakony klauzurowe. Msze Święte przed południem o godzinie 7.00; 8.00 i 9.00. Po południu o godzinie 17.00 i 18.30. Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski o godzinie 18.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od godziny 17.00 adoracja. Wieczorna Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne W pierwszy piątek spowiedź święta podczas Mszy Świętych. O godzinie 18.00 Msza Święta wotywna o Sercu Pana Jezusa. Po Mszy Świętej, adoracja i Litania do Serca Pana Jezusa. Po adoracji spotkanie bractw parafialnych i wymiana tajemnic różańca. o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. W Pierwszą sobotę o godzinie 8.00 Msza Św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi. Po Mszy Świętej adoracja, medytacja i różaniec.

Z racji ferii w sobotę 5 lutego do swoich chorych pójdzie ks. Łukasz a w sobotę 12 lutego ks. Marek pójdzie z posługą do swoich podopiecznych.

W miniony czwartek 27 stycznia zakończyliśmy Msze Święte kolędowe. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii. Gdyby ktoś życzył sobie wizyty kolędowej to prosimy o zgłaszanie. 

Dziś gościmy w naszej parafii Marcina Żukowskiego, który choruje na nieoperacyjnego guza mózgu i padaczkę neurologiczną. Będzie zbierał ofiary na leczenie i leki. Teraz powie krótkie świadectwo.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!

Trzydziesty Stycznia

Czwarta Niedziela Zwykła

Dziś obchodzimy 69 Dzień Pomocy dla Trędowatych. Osoby dotknięte tą chorobą jak i wszystkich, którzy niosą im ulgę w cierpieniu otaczamy modlitwą i wspieramy ofiarą. Do puszki pod chórem można składać ofiary na pomoc dla trędowatych.

Rozpoczęły się ferie zimowe. Wszystkim wypoczywającym życzymy dobrego odpoczynku i zdrowia.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę w Liturgii Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Boskiej Gromnicznej. Obrzęd poświęcenia gromnic podczas każdej Mszy Świętej. Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone, jako Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na zakony klauzurowe. Msze Święte przed południem o godzinie 7.00; 8.00 i 9.00. Po południu o godzinie 17.00 i 18.30. Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski o godzinie 18.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od godziny 17.00 adoracja. Wieczorna Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne W pierwszy piątek spowiedź święta podczas Mszy Świętych. O godzinie 18.00 Msza Święta wotywna o Sercu Pana Jezusa. Po Mszy Świętej, adoracja i Litania do Serca Pana Jezusa. Po adoracji spotkanie bractw parafialnych i wymiana tajemnic różańca. o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. W Pierwszą sobotę o godzinie 8.00 Msza Św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi. Po Mszy Świętej adoracja, medytacja i różaniec.

Z racji ferii w sobotę 5 lutego do swoich chorych pójdzie ks. Łukasz a w sobotę 12 lutego ks. Marek pójdzie z posługą do swoich podopiecznych.

W miniony czwartek 27 stycznia zakończyliśmy Msze Święte kolędowe. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii. Gdyby ktoś życzył sobie wizyty kolędowej to prosimy o zgłaszanie. 

Dziś gościmy w naszej parafii Marcina Żukowskiego, który choruje na nieoperacyjnego guza mózgu i padaczkę neurologiczną. Będzie zbierał ofiary na leczenie i leki. Teraz powie krótkie świadectwo.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!