Szósty Lutego

Piąta Niedziela Zwykła

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po sumie wystawienie N. Sakramentu, adoracja, Litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna.

W poniedziałek przypada dzień imienin Pasterza naszej diecezji, ks. Biskupa Romualda Kamińskiego. W naszych modlitwach będziemy powierzać dobremu Bogu Ks. Biskupa. Po wieczornej Mszy Świętej wystawienie N. Sakramentu i adoracja do godziny 20.00.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek przypada Światowy Dzień Chorego. Na godzinę 15.00  zapraszamy chorych będziemy modlić się w ich intencji Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po koronce udzielimy sakramentu chorych a później  Msza Święta. 

W najbliższą sobotę 12 lutego do swoich chorych pójdzie ks. Marek.

Najbliższa niedziela będzie obchodzona jako niedziela misyjna. Będziemy gościć w naszej parafii kleryków z seminarium Misyjnego Redemptoris Mater, będą głosić Słowo Boże i zapraszać na katechezy. Po Mszy Świętej będą zbierać ofiary na seminarium.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy: „Choroby Służby Zdrowia” – reportaż Ireny Świerdzewskiej o sytuacji w służbie zdrowia. O prawach pacjenta pisze ks. Henryk Zieliński – zachęcamy do lektury!