Trzynasty Lutego

Szósta Niedziela Zwykła

Obchodzimy dzisiaj  Niedzielę Misyjna. Gościmy w naszej parafii ks. Pedro Guzmana, prefekta seminarium wraz z klerykami z Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater, będą głosić Słowo Boże i zapraszać na katechezy. Po Mszy Świętej będą zbierać ofiary na seminarium.

Od jutra rozpoczynają się w naszej parafii katechezy neokatechumenalne. Będą głoszone w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.30 w dolnym kościele.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja n. Sakramentu.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony polski. Po wieczornej Mszy Świętej próba chóru.

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W najbliższą sobotę na godzinę 16.00 do świetlicy Caritas schola młodzieżowa zaprasza chętnych na warsztaty z wykonywania różańców. Oprócz wspólnej modlitwy zrobione własnoręcznie różańce posłużą innym w leczeniu duszy i ciała. Zapraszamy do udziału.

W najbliższą niedzielę do puszki pod chórem będziemy zbierać ofiary na podopiecznych Caritas naszej diecezji.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy: ks. Henryk Zieliński we wstępniaku zachęca do lobbowania za Polską; O powtórce z historii – pisze Pan prof., Dadak a ks. Marek Dziewicki opowiada o przyjaźni z księdzem. – zachęcamy do lektury!