Dwudziesty Drugi Maja

Szósta Niedziela Wielkanocna

Dziś o godzinie 18.00 nabożeństwo majowe. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie organizacyjne, młodzież klas ósmych i ich rodziców, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski razem z nabożeństwem majowym. 

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Od piątku rozpoczyna się w Kościele Nowenna do Ducha Świętego. Będziemy ją odprawiać razem z nabożeństwem majowym.

W sobotę w Liturgii wspomnienie Bł. Stefana Wyszyńskiego, Biskupa.

W najbliższą Niedzielę 29 maja w Liturgii przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przypominamy o obowiązku spowiedzi i Komunii wielkanocnej.  Będziemy gościć w naszej Parafii Siostry od Aniołów, które opowiedzą o swojej pracy i będą  zbierać ofiary na misje jakie prowadzą. Natomiast przed kościołem rodzice i dzieci ze scholi przygotują kiermasz ciast. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na letni wypoczynek dla scholi.

Dla uchodźców z Ukrainy poszukujemy pokoju do zamieszkania. Osoby mogące udzielić takiej pomocy prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!