Drugi Października

Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła

O godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Różaniec o godzinie 17.45., modlimy się w tym miesiącu o zwycięstwo dla Ukrainy i pokój dla zwaśnionych narodów.  Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, wystawienie N. Sakramentu, adoracja i Litania do Serca Pana Jezusa po Różańcu. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Dom Św. Siostry Faustyny. O godzinie 18.00 w świetlicy Caritas spotkanie męskich róż różańcowych. 

Różaniec w naszej Parafii dla młodzieży i dorosłych codziennie o godzinie 17.45 prowadzi Żywy Różaniec. Rozważania do tajemnic różańca są w Zakrystii. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17.00.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. 

We wtorek na wieczornej Mszy Świętej będziemy gościć w naszej Parafii Księdza Kardynała Kazimierza Nycza. Jego obecność jest związana z setną rocznicą powstania Warszawskiej Prowincji Sióstr Felicjanek. Zapraszamy serdecznie do wspólnego dziękczynienia.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski. Na wieczorną Mszę Świętą zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy Świętej katecheza dla nich.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W pierwszy czwartek od godziny 17.00 adoracja. Wieczorna Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne. 

W pierwszy piątek spowiedź święta przed południem podczas Mszy Świętych. Po południu od godziny 17.00. o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Wieczorna Msza Święta o Sercu Pana Jezusa. Po Mszy Świętej spotkanie bractw parafialnych i wymiana tajemnic różańca. W piątek po wieczornej Mszy Świętej do świetlicy Caritas, zapraszamy młodzież na otwarte spotkanie wspólnoty oazowej z naszej parafii. Młodym jest trudno dziś żyć na co dzień Ewangelią, bo czują się w tym osamotnieni. Przyjdź i zobacz, że są młodzi w twoim wieku, którzy pomogą Ci przyjąć Ewangelię!

Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie kandydatów do bierzmowania. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer Tygodnika Idziemy jest dedykowany modlitwie różańcowej. Zachęcamy do lektury!