Osiemnasty Września

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła

Dziś w Kościele Powszechnym obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przekazu. Z tej racji  gościmy w naszej parafii wolontariuszy radia Warszawa. Po wszystkich Mszach Świętych przed kościołem są rozdawane ramówki z programem a także jest prowadzona kwesta na rzecz naszej rozgłośni. Można nabyć radiowe płócienne torby-cegiełki z chrześcijańskimi cytatami motywacyjnymi.

Rozgłośni diecezjalnej można słuchać na częstotliwości 106,2 FM w Warszawie i okolicach oraz przez internet z www.radiowarszawa.com.pl. W jej programie usłyszymy informacje lokalne, pogodną muzykę, modlitwę, lekturę Pisma Świętego z komentarzami, ciepłe głosy prezenterów, dobry humor, audycje na ważne tematy.

Wczoraj na Mszy Świętej o godzinie 18.30 J. E. Ks. Biskup Rafała Markowski udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży naszej Parafii. Słowa podziękowania dla księdza Łukasza i wszystkim pomagającym  za piękne przygotowanie naszej młodzieży do bierzmowania.

W Poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. 

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia  Bożego i Msza Święta.

Od jutra do 30 września kancelaria parafialna będzie czynna tylko w godzinach popołudniowych. W pilnych sprawach prosimy o kontakt z księdzem pełniącym dyżur.

Komendant Komisariatu Policji Warszawa Wawer w ramach podejmowanych działań z zakresu współpracy ze społeczeństwem, zaprasza do udziału w debacie społecznej zatytułowanej: „Razem Bezpiecznej w Wawrze”, która odbędzie się 29 września 2022 o godz., 18.00 w Wawerskim Centrum Kultury przy u;. Żegańskiej 1. W imieniu Komendanta  zapraszamy do udziału w debacie.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer Tygodnika Idziemy jest poświęcony mediom. Zachęcamy do lektury!