Dwudziesty Dziewiąty Stycznia

Czwarta Niedziela Zwykła

Dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej nasz parafialny Chór pod dyrekcją Łukasza Piaseckiego zaprasza na koncert kolęd a po koncercie na wspólne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy.

W kruchcie kościoła są wyłożone ulotki parafialnej Caritas. Przekazując 1,5% podatku na Caritas naszej Parafii wspomagamy jej działalność na rzecz osób potrzebujących. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We wtorek na Mszę Świętą o godzinie 18.30 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy Świętej II część katechezy o „Życiu w wierze katolickiej” 

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

We czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. W naszej polskiej tradycji Matki Boskiej Gromnicznej. Msze Święte przed południem o godzinie 7.00; 8.00 i 9.00; po południu o godzinie 17.00 i 18.30. W Kościele Powszechnym, Święto ofiarowania Pańskiego jest obchodzone jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane w tym dniu na tacę są przeznaczone na zakony klauzurowe. Po wieczornej Mszy Świętej w świetlicy Caritas spotkanie męskich róż różańcowych.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź święta podczas Mszy Świętych. O godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta o Sercu Pana Jezusa. Po Mszy Świętej spotkanie bractw parafialnych i wymiana tajemnic różańca. 

W pierwszą sobotę o godzinie 8.00 Msza Święta o Niepokalanym Sercu Maryi. Po Mszy Świętej adoracja. Medytacja i różaniec. Z racji pierwszej soboty pójdziemy z posługą sakramentalną do chorych. 

W najbliższą niedzielę 5 lutego schola organizuje kiermasz ciasta. Dochód jest przeznaczony na zimowisko dla scholi. O godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy: „Odkrywamy prawdę” dodatek specjalny  o kłamstwach na św. Jana Pawła II – zachęcamy do lektury!