Piąty Lutego

Piąta Niedziela Zwykła

Przy wejściu do dolnego kościoła schola organizuje kiermasz ciasta. Dochód jest przeznaczony na zimowisko dla scholi. Z racji pierwszej Niedzieli Miesiąca po Sumie wystawienie N. Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. O godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

W kruchcie kościoła są wyłożone ulotki parafialnej Caritas. Przekazując 1,5% podatku na Caritas naszej Parafii wspomagamy jej działalność na rzecz osób potrzebujących. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We wtorek 7 lutego przypada dzień imienin Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego, Pasterza naszej Diecezji. W naszych modlitwach będziemy prosić dobrego Boga o wszelkie łaski dla dostojnego Solenizanta.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W sobotę 11 lutego w Liturgii wspomnienie N. Maryi Panny z Lourdes. W Kościele Powszechnym przypada Światowy Dzień Chorego. W naszej parafialnej świątyni o godzinie 9.00 Msza Święta w intencji chorych połączona z sakramentem namaszczenia chorych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer Tygodnika Idziemy między innymi: jak rozmawiać z nastolatkami. Zachęcamy do lektury!

W najbliższą niedzielę 12 lutego zbiórka do puszek na podopiecznych Caritas naszej diecezji.