Po zakończeniu procesji Bożego Ciała od godziny 15.00 do 16.00 księża pojadą pobłogosławić Parafian Najświętszym Sakramentem. Mieszkańcy domków jednorodzinnych wychodzą przed swoje posesje i przejeżdżając będziemy błogosławić. Mieszkańcy bloków wychodzą na osiedlowe podwórka, lub balkon, czy stając w oknie przyjmują błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Mieszkańcy ul. Bronisława Czecha gromadzą się przy ul. Skrzyneckiego lub Potockich zależnie od sposobności.

Księża pojadą według następującego porządku:

1.Ks. Proboszcz: ul. Kościuszkowców od ul. Bychowskiej do ul. Bronisława Czecha, Skrzyneckiego, Strusia,    Cedrowa,   Potockich od ul. Bronisława Czecha do ul. Bychowskiej, Storczykowa, Botaniczna, Przyjaźni.

2.Ksiądz Patryk: ul. Weselna, Działowa, Piastowa, Otwarta, Magnolii, osiedle bloków przy ul. Potockich, Sezam, Reszelska, Bychowska, Kościuszkowców od ul. Korkowej do Bychowskiej.

3.Ksiądz Jan: ul. Króla Maciusia, Begonii, Starego Doktora, osiedle bloków Korkowa, Kościuszkowców bloki, ul. Korkowa od ronda żołnierska i Łysakowska do cmentarza.

4.Ks. Diakon Przemek: ul. Kaczeńca, Skokowa, Korsuńska, Tęczowa,  Harmonistów,   Powszechna,  Rolnicza,  Akwarelowa, Karpacka, Czarnoleska, Azaliowa.