Szósty Września

Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po Sumie wystawienie N. Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. Do puszki pod chórem zbieramy ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

W poniedziałek w Liturgii wspomnienie, Bł., Ignacego Kłopotowskiego , prezbitera. Po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.

We wtorek 8 września w Liturgii Święto Narodzenia N. Maryi Panny, Matki Boskiej Siewnej. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni.

We czwartek rozpoczynamy Czterdziestogodzinne Nabożeństwo. Adoracja N. Sakramentu od godziny 8.30 do 18.30. Wieczorna Msza Święta o Najświętszej Eucharystii. Prosimy tak zaplanować zajęcia żeby wziąć udział w adoracji.

W najbliższą niedzielę 13 września taca na Seminarium Duchowne w Tarchominie. Po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo fatimskie i procesja. 

Prośba o zagłosowanie na projekty z budżetu obywatelskiego dla Marysina. Głosować można od 1 do 15 września. Więcej informacji jest zamieszczonych w gablotach przed kościołem. 

Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!