Czwarty Października

Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Sumie wystawienie N. Sakramentu, adoracja, Litania do Serca P. Jezusa i procesja eucharystyczna. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Dom Św., Siostry Faustyny w Ostrówku. O godzinie 17.00 w świetlicy Caritas spotkanie organizacyjne Ruchu Notre Dame. O godzinie 17.45 w dolnym kościele spotkanie kandydatów rozpoczynających przygotowanie do bierzmowania. W górnym kościele różaniec dla młodzieży i dorosłych. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu. Podczas adoracji jest możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski. Po wieczornej Mszy Świętej zebrania dla rodziców uczniów kl., V.

W naszej parafii różaniec dla młodzieży i dorosłych codziennie o godzinie 17.45, dla dzieci w poniedziałki środy i piątki o godzinie 17.00.

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. 

W najbliższą niedzielę 11 października będziemy obchodzić Dzień Papieski. Przed Kościołem woluntariusze będą zbierać fundusze dla zdolnej a niezamożnej młodzieży. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!