Czwarty Września

Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Sumie wystawienie N. Sakramentu, adoracja, Litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. 

Dzisiaj w Radzyminie w Sanktuarium Św. Jana Pawła II o godzinie 14.00 rozpocznie się Diecezjalne Spotkanie Rodzin. W programie: Msza Święta, konferencje i poczęstunek. Serdecznie zapraszamy. 

O godzinie 18.00 w świetlicy Caritas spotkanie męskich róż różańcowych. 

Po wieczornej Mszy Świętej  spotkanie kandydatów do bierzmowania, grupa starsza. Bierzmowanie będzie w sobotę 17 września o godzinie 18.30. 

Do puszki pod chórem zbieramy ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

We czwartek w Liturgii Święto Narodzenia N. Maryi Panny – Matki Boskiej Siewnej. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. 

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W sobotę rozpocznie się w naszej Parafii czterdziestogodzinne nabożeństwo. Adoracja N. Sakramentu w sobotę od godziny 8.30 do godziny 15.30 i od godziny 18.00. wieczorna Msza Święta o Najświętszej Eucharystii. W niedzielę 11 września adoracja n> Sakramentu od godziny 14.00 do godziny 18.30. w poniedziałek adoracja od godziny 8.30 do godziny 18.30. Wieczorna Msza Święta o Najświętszej Eucharystii i zakończenie czterdziestogodzinnego nabożeństwa. Prosimy tak zaplanować zajęcia, żeby wziąć udział w adoracji.

W najbliższą niedzielę taca na seminarium duchowne.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka- zachęcamy do lektury!