Jedenasty Września

Dwudziesta Czwarta Niedziela Zwykła

W naszej parafii od wczoraj przeżywamy czterdziestogodzinne nabożeństwo. Adoracja dzisiaj od godziny 14.00 do godziny 18.30. Jutro adoracja od godziny 8.30 do 18.30. Wieczorna Msza Święta o Najświętszej Eucharystii i zakończenie czterdziestogodzinnego nabożeństwa.  

Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej Diecezji. 

We wtorek po wieczornej Mszy Świętej Nabożeństwo Fatimskie. Jeśli będzie dobra pogoda pójdziemy z procesją na zewnątrz kościoła.

We środę w Liturgii Święto podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. O godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polski.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.

W Najbliższą niedzielę 18 września  z racji Niedzieli Środków Społecznego Przekazu po wszystkich Mszach Świętych przed kościołem będą rozdawane ramówki z programem a także prowadzona kwesta na rzecz Radia Warszawa. Będzie można nabyć radiowe płócienne torby-cegiełki z chrześcijańskimi cytatami motywacyjnymi.

Rozgłośni diecezjalnej można słuchać na częstotliwości 106,2 FM w Warszawie i okolicach oraz przez internet z www.radiowarszawa.com.pl. W jej programie usłyszymy informacje lokalne, pogodną muzykę, modlitwę, lekturę Pisma Świętego z komentarzami, ciepłe głosy prezenterów, dobry humor, audycje na ważne tematy.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Najnowszy numer Tygodnika Idziemy podejmuje problem wychowywania do wiary. Zachęcamy do lektury!