Szesnasty Lipca

Piętnasta Niedziela Zwykła

Podczas wakacji Msze Święte w naszej parafii są sprawowane według następującego porządku. W niedziele i święta Msze Święte są o godzinie: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30 i 18.30. W dni powszednie Msze Święte są o godzinie 8.00 i 18.30. Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 10.00 i we wtorki, środy i czwartki od godziny 17.00 do 18.00. 

Dzisiaj na koniec każdej Mszy Świętej błogosławimy kierowców, prosząc Pana Boga o bezpieczne podróżowanie. Pojazdy zostaną poświęcone, wyjeżdżając przez bramę od ul. Kościuszkowców. Ofiary składane z racji poświęcenia  są przeznaczone na pomoc dla polskich misjonarzy w zakupie środków transportu. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

We środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony polski. 

W gablocie pod chórem i na zewnątrz kościoła są wywieszone zapowiedzi przedślubne. Narzeczonych ogarniamy modlitwą. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych do zawarcia małżeństwa między tymi narzeczonymi jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

W przyszłą niedzielę, na każdej Mszy Świętej, Słowo Boże będzie głosił ks. Zbigniew Bigda, na co dzień pracujący w Kazachstanie. 

 Piątego sierpnia z Sanktuarium Narodzenia Pańskiego przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie wyruszy Wrszawsko-Praska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Program Pielgrzymki jest zamieszczony na ostatniej stronie Tygodnika Idziemy. 

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze Tygodnika Idziemy O dzieciach odchodzących od wiary. Zachęcamy do lektury!